Table Size (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Language
ca: Llengua

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Rows
ca: Files
