Table Size (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Language
cs: Jazyk

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Rows
cs: Řádky
