Table Size (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: Rows
eu: Lerroak
