Table Size (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Language
fi: Kieli

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Rows
fi: Rivejä
