Table Size (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Language
hr: Jezik

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Rows
hr: Redovi
