Table Size (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Language
hy: Լեզու

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Rows
hy: Տողեր
