Table Size (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Language
km: ភាសា

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Rows
km: ជួរ​ដេក
