Table Size (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು
