Table Size (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Language
lv: Valoda

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Rows
lv: Rindas
