Table Size (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Language
nl: Taal

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Rows
nl: Rijen

en: Invalid email.
nl: Geen geldige e-mail.
