Table Size (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Language
pl: Język

en: Save
pl: Zapisz

en: Rows
pl: Wiersze

en: Size (MB)
pl: Rozmiar (MB)

en: Invalid email.
pl: Nieprawidłowy email.
