Table Size (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Rows
ta: வரிசைகள்
