Table Size (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Language
tr: Dil

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Rows
tr: Satırlar
