Table Size (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Language
uk: Мова

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Rows
uk: Рядки

en: Size (MB)
uk: Розмір (МБ)
