Table Size (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Rows
vi: Số dòng
