Table Size (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Rows
am: ረድፎች
