Table Size (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Rows
bo: ཕྲེང
