Table Size (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Language
de: Sprache

en: Save
de: Speichern

en: Email
de: E-Mail

en: Rows
de: Zeilen

en: Size (MB)
de: Größe (MB)
