Table Size (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Language
gl: Idioma

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Rows
gl: Filas
