Table Size (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Language
gu: ભાષા

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Rows
gu: હરોળો
