Table Size (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Language
hi: भाषा

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Rows
hi: पंक्तियाँ
