Table Size (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Language
hu: Nyelv

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Rows
hu: Sorok
