Table Size (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Language
lt: Kalba

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Rows
lt: Eilutės
