Table Size (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Language
oc: Lenga

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Rows
oc: Rengadas
