Table Size (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Language
sk: Jazyk

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Rows
sk: Riadky
