Table Size (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Language
te: భాష

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Rows
te: వరుసలు
