Tableau (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Project
af: Projek

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: Index
af: Indeks

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
