Tableau (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: All
bg: Всички

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: here
bg: Тук

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: Index
bg: Индекс

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Site status
bg: Състояние на сайта
