Tableau (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: more
bs: još

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Project
bs: Projekt

en: Size
bs: Veličina

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: View name
bs: Ime view-a
