Tableau (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: more
cy: mwy

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Tags
cy: Tagiau

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Site status
cy: Statws safle

en: View name
cy: Gweld enw

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
