Tableau (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Site status
dz: ས་ཁོངས་གནས་ཚད།
