Tableau (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: more
el: περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: All
el: Όλες

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: here
el: εδώ

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Caption
el: Λεζάντα

en: All tags
el: Όλες οι ετικέτες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Site status
el: Κατάσταση λειτουργίας ιστοτόπου

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: View URL
el: Προβολή URL

en: Asc
el: Αύξ
