Tableau (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Project
et: Projekt

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: All
et: Kõik

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site
et: Sait

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: here
et: siin

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Caption
et: Pealkiri

en: Apply
et: Rakenda

en: Index
et: Indeks

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Site status
et: Lehe staatus

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: View name
et: Vaate nimi

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Forever
et: Igavesti

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
