Tableau (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: more
gu: વધુ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
