Tableau (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: more
hu: tovább

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Tags
hu: Címkék

en: Project
hu: Projekt

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: View
hu: Megtekintés

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: All
hu: Mind

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site
hu: Webhely

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: here
hu: ide

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Project name
hu: A projekt neve

en: Caption
hu: Képaláírás

en: All tags
hu: Minden címke

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Site status
hu: Webhely állapota

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: View name
hu: Nézet neve

en: Never cache
hu: Soha nincs gyorsítótárazás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Tag ID
hu: Jelölő azonosító

en: Configured
hu: Konfigurált

en: View URL
hu: Webcím megtekintése

en: Forever
hu: Végleges

en: Human-readable name
hu: Ember által olvasható név

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: View ID
hu: Nézet azonosító
