Tableau (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Size
hy: Չափ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
