Tableau (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Index
km: លិបិក្រម

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Site status
km: ស្ថានភាព​តំបន់​បណ្តាញ​

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
