Tableau (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Domain ID
kn: ಡೊಮೈನ್ ಐಡಿ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Domain name
kn: ಡೊಮೈನ್‌ ಹೆಸರು
