Tableau (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Project
lv: Projekts

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: All
lv: Visi

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site
lv: Vietne

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: here
lv: šeit

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Caption
lv: Paraksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Index
lv: Rādītājs

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Site status
lv: Vietnes statuss

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Configured
lv: Konfigurēts
