Tableau (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: View
os: Фенд
