Tableau (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Index
si: පටුන

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
