Tableau (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Owner
sl: Lastnik

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Index
sl: Indeks

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Site status
sl: Status strani
