Tableau (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Site status
sq: Gjendja e sitit
