Tableau (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по
