Tableau (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: more
sv: mer

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Project
sv: Projekt

en: Size
sv: Storlek

en: Reset
sv: Återställ

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: All
sv: Alla

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site
sv: Webbplats

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: here
sv: här

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Domain ID
sv: ID-nummer för domän

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: Caption
sv: Bildtext

en: All tags
sv: Alla etiketter

en: Apply
sv: Applicera

en: Index
sv: Förteckning

en: Tag name
sv: Namn på etikett

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Site status
sv: Webbplatsens status

en: Display format
sv: Visningsformat

en: View name
sv: Namn på vyn

en: Never cache
sv: Lagra aldrig i cache

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Tag ID
sv: Etikett ID

en: Object type
sv: Typ av post

en: Forever
sv: För alltid

en: Human-readable name
sv: Människoläsbart namn

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
