Tableau (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (43 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: more
tr: daha fazla

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Tags
tr: Etiketler

en: Project
tr: Proje

en: Size
tr: Boyut

en: Reset
tr: Sıfırla

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: All
tr: Tümü

en: Site name
tr: Site adı

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: here
tr: buraya

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Caption
tr: Başlık

en: All tags
tr: Tüm etiketler

en: Apply
tr: Uygula

en: Index
tr: Dizin

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Site status
tr: Site durumu

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi

en: View name
tr: Görünüm adı

en: Never cache
tr: Hiçbir zaman önbelleğe alma

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Tag ID
tr: Etiket ID'si

en: Object type
tr: Nesne türü

en: Forever
tr: Süresiz

en: Human-readable name
tr: İnsanca okunabilir ad

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
