Tableau (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: All
ug: ھەممە

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Caption
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
