Tableau (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: All
ast: Too

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Owner
ast: Dueñu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
