Tableau (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: View
br: Gwel

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Index
br: Meneger
