Tableau (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Title
da: Titel

en: Username
da: Brugernavn

en: more
da: mere

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Project
da: Projekt

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: All
da: Alle

en: Site name
da: Sitets navn

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: here
da: her

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Project name
da: Projektnavn

en: Caption
da: Undertekst

en: All tags
da: Alle tags

en: Apply
da: Udfør

en: Index
da: Indeks

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Site status
da: Site-status

en: Display format
da: Visningsformat

en: View name
da: Navn

en: Never cache
da: Cache aldrig

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Tag ID
da: Taggets ID

en: Configured
da: Konfigureret

en: View URL
da: URL

en: Forever
da: Altid

en: Human-readable name
da: Læsbart navn

en: Asc
da: Stigende

en: Interactive
da: Interaktiv
